Małgorzata Kaczyńska

Stałe godziny przyjęć:

Małgorzata Jolanta Kaczyńska

Psycholog. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Psychologii ze specjalizacją Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim.

Jest także absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

  • Posiada certyfikat terapeuty motywującego Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej.
  • Ukończyła szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez centrum szkoleniowe MABOR (szkolenie posiada atest Sekcji Terapii Rodzin i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Od listopada 2010 roku jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie, gdzie prowadzi indywidualną terapię krótkoterminową, terapię par i małżeństw oraz udziela konsultacji psychologicznych.

W Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA prowadzi terapie motywujące indywidualne i grupowe, terapie pacjentów z zaburzeniami odżywiania, wsparcie pacjentów w trakcie  leczenia dietetycznego, konsultacje psychologiczne i psychodietetyczne oraz szkolenia dla dietetyków i specjalistów medycyny z zakresu motywacji pacjenta, zaburzeń odżywiania, wspierania pacjenta w diecie i w chorobie.

 Wykładowca Uniwersytetu SWPS. Autorka i redaktor działu Psychodietetyka w czasopiśmie „Współczesna dietetyka. Specjalistyczne czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia”.

CERTYFIKATY