Zespół

dietetyk kliniczny, psychodietetyk, certyfikowany europejski specjalista leczenia otyłości (cert. SCOPE),  założycielka „Sanvita” – Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej, wykładowca Uniwersytetu SWPS, redaktor prowadząca czasopisma Współczesna Dietetyka,
autorka książki Dieta dla płodności.

 

dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka, obecnie członkini zespołu Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita”, specjalizuje się w dietach roślinnych.

dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, organizatorka szkoleń, trener personalny, obecnie członek zespołu w Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ,,Sanvita”, konsultuje w obszarze dietetyki klinicznej  i dietetyki sportowej.

dr nauk biomedycznych ze specjalizacją w immunologii i żywieniu człowieka, absolwentka studiów biomedycznych na Ulster University w Wielkiej Brytanii. 

psycholog, psychoterapeuta, prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz terapię par i rodzin, pracuje także z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, wahania nastroju, brak zadowolenia z siebie i z własnego życia oraz mającymi trudności w relacjach i w tworzeniu związków.

neurologopeda, terapeuta karmienia i interwencji żywieniowej

psycholog, coach zdrowia, prowadzi konsultacje indywidualne dla dorosłych oraz terapię zaburzeń snu, ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe z coachingu zdrowia w Collegium Civitas.

dietetyk sportowy, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW, karierę zawodową rozpoczynała w Cenralnym Ośrodku Medycyny Sportowej, gdzie udzielała porad dietetycznych profesjonalnym zawodnikom, członkom kadry narodowej oraz dzieciom rozpoczynającym swoją przygodę ze sportem.

psycholog, psychodietetyk, wykładowca Uniwersytetu SWPS, ukończyła z wyróżnieniem Wydział Psychologii ze specjalizacją Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim.

psycholog kliniczny, psychodietetyk, ukończyła studia magisterskie z psychologii klinicznej oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, aktualnie uczestniczy w poznańskiej edycji Podyplomowego Kursu  organizowanego przez Polski Instytut Ericksonowski. 

psycholog, psychodietetyk, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyła szkolenie teoretyczne w zakresie psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów i jest w trakcie certyfikacji, aktualnie jest również w trakcie specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w podejściu systemowym realizowanym przez UKSW.

 

dietetyk kliniczny, psychodietetyk, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychodietyka.

dietetyki klinicznej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka. 

dietetyk kliniczny, psychodietetyk, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, współpracuje z Instytutem Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ,,Sanvita”, o zbilansowaną i zdrową dietę dba, nawet żeglując. 

dr nauk medycznych, dietetyk sportowy, psychodietetyk, absolwentka studiów doktoranckich w Zakładzie Fizjologii Stosowanej w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a także studia podyplomowe – Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie oraz Psychodietetyka, wykładowca akademicki (Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie).

dietetyk kliniczny,  absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie członek zespołu w Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ,,Sanvita”, konsultuje w obszarze dietetyki klinicznej.

dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Nauk o Zdrowiu.

psycholog, terapeuta motywujący, psychodietetyk, absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowana Terapeutka Motywująca Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, członkini międzynarodowej organizacji trenerów Dialogu Motywującego MINT, prowadzi konsultacje specjalistyczne DX dla dietetyków.

lekarz specjalista, psychiatra, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

dr hab. n. med., specjalista endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych, adiunkt w Katedrze i Klinice Endokrynologii WUM w Warszawie.

CERTYFIKATY
ZAUFALI NAM
    Koszyk