_B6A0366_1 2

Sylwia Leszczyńska

dietetyk kliniczny, psychodietetyk, certyfikowany europejski specjalista leczenia otyłości (cert. SCOPE), założycielka „Sanvita” - Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej, wykładowca WUM i Uniwersytetu SWPS, redaktor prowadząca czasopisma Współczesna Dietetyka, autorka książki Dieta dla płodności.

Projekt-bez-tytulu-56

Oliwia Pietrasińska

dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka, obecnie członkini zespołu Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita”, specjalizuje się w dietach roślinnych.
Projekt-bez-tytulu-53

Marta Woźniak

dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, organizatorka szkoleń, trener personalny, obecnie członek zespołu w Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ,,Sanvita”, konsultuje w obszarze dietetyki klinicznej  i dietetyki sportowej.
joanna_jurek

Joanna Jurek

dr nauk biomedycznych ze specjalizacją w immunologii i żywieniu człowieka, absolwentka studiów biomedycznych na Ulster University w Wielkiej Brytanii. 
Zrzut-ekranu-2022-10-18-o-12.26.24-300x300

Katarzyna Molak

psycholog, psychoterapeuta, prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz terapię par i rodzin, pracuje także z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, wahania nastroju, brak zadowolenia z siebie i z własnego życia oraz mającymi trudności w relacjach i w tworzeniu związków.
man-icon-393x393

Monika Habik

neurologopeda, terapeuta karmienia i interwencji żywieniowej
FullSizeRender-290x345

Joanna Mikołajczak

psycholog, coach zdrowia, prowadzi konsultacje indywidualne dla dorosłych oraz terapię zaburzeń snu, ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe z coachingu zdrowia w Collegium Civitas.
karinaswierczewska

Karina Świerczewska

dietetyk sportowy, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW, karierę zawodową rozpoczynała w Cenralnym Ośrodku Medycyny Sportowej, gdzie udzielała porad dietetycznych profesjonalnym zawodnikom, członkom kadry narodowej oraz dzieciom rozpoczynającym swoją przygodę ze sportem.
malgorzata-kaczynska

Małgorzata Kaczyńska

psycholog, psychodietetyk, wykładowca Uniwersytetu SWPS, ukończyła z wyróżnieniem Wydział Psychologii ze specjalizacją Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim.
Magda-270x300-1

Magdalena Pakulska

psycholog kliniczny, psychodietetyk, ukończyła studia magisterskie z psychologii klinicznej oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, aktualnie uczestniczy w poznańskiej edycji Podyplomowego Kursu  organizowanego przez Polski Instytut Ericksonowski. 
IMG_3397-290x387

Sandra Nowacka - Jaskólska

psycholog, psychodietetyk, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyła szkolenie teoretyczne w zakresie psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów i jest w trakcie certyfikacji, aktualnie jest również w trakcie specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w podejściu systemowym realizowanym przez UKSW.

IMG_1378-001-234x300-1

Zuzanna Szypowska 

dietetyki klinicznej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka.
unnamed-e1616675277236

Julia Bober

dietetyk kliniczny, psychodietetyk, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, współpracuje z Instytutem Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ,,Sanvita", o zbilansowaną i zdrową dietę dba, nawet żeglując. 
Izabela_Grabowska_230x263_cz-b-1

Izabela Grabowska

dr nauk medycznych, dietetyk sportowy, psychodietetyk, absolwentka studiów doktoranckich w Zakładzie Fizjologii Stosowanej w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a także studia podyplomowe – Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie oraz Psychodietetyka, wykładowca akademicki (Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie).

K.Filipowicz-290x401

Katarzyna Filipowicz

dietetyk kliniczny,  absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie członek zespołu w Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ,,Sanvita”, konsultuje w obszarze dietetyki klinicznej.
1E3105AE-F0FC-44D3-B984-E37B41AD9480-1-290x303

Małgorzata Goc

dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Nauk o Zdrowiu.
Karolina-RD-3

Karolina Rowgało-Daniel

psycholog, terapeuta motywujący, psychodietetyk, absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowana Terapeutka Motywująca Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, członkini międzynarodowej organizacji trenerów Dialogu Motywującego MINT, prowadzi konsultacje specjalistyczne DX dla dietetyków.
27c1b6e8f7933158f9732b377bac41c6_large-1

Anna Kania-Żak

lekarz specjalista, psychiatra, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
piotr-miskiewicz

Piotr Miśkiewicz

dr hab. n. med., specjalista endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych, adiunkt w Katedrze i Klinice Endokrynologii WUM w Warszawie.