B6A0366 1 2 scaled

Sylwia Leszczyńska

dietetyk kliniczny, psychodietetyk, certyfikowany europejski specjalista leczenia otyłości (cert. SCOPE), założycielka „Sanvita”, wykładowca WUM i Uniwersytetu SWPS, redaktor prowadząca czasopisma Współczesna Dietetyka, autorka książki Dieta dla płodności, autorka webinarów o płodności, specjalizuje się w dietetyce hormonalnej, klinicznej, od ponad 12 lat pracuje również jako dietetyk dziecięcy.

Projekt bez tytulu 53

Marta Woźniak

dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, członek zespołu w Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ,,Sanvita”, konsultuje w obszarze dietetyki klinicznej  i dietetyki sportowej, specjalizuje się w żywieniu okołomenopauzalnym, autorka webinaru Dieta w menopauzie.

joanna jurek

Joanna Jurek

dr nauk biomedycznych ze specjalizacją w immunologii i żywieniu człowieka, absolwentka studiów biomedycznych na Ulster University w Wielkiej Brytanii. 
Zrzut ekranu 2022 10 18 o 12.26.24 300x300 1

Katarzyna Molak

psychoterapeuta, psycholog, prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz terapię par i rodzin, pracuje także z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, wahania nastroju, brak zadowolenia z siebie i z własnego życia oraz mającymi trudności w relacjach i w tworzeniu związków, konsultacje psychodietetyczne.

man icon 393x393 1

Monika Habik

neurologopeda, terapeuta karmienia i interwencji żywieniowej, prowadzi terapie karmienia, u dzieci "niejadków", z wybiórczością pokarmową.

FullSizeRender 290x345 1

Joanna Mikołajczak

psycholog, coach zdrowia, prowadzi konsultacje indywidualne dla dorosłych oraz terapię zaburzeń snu, ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe z coachingu zdrowia w Collegium Civitas.
karinaswierczewska

Karina Świerczewska

dietetyk sportowy, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW, karierę zawodową rozpoczynała w Cenralnym Ośrodku Medycyny Sportowej, gdzie udzielała porad dietetycznych profesjonalnym zawodnikom, członkom kadry narodowej oraz dzieciom rozpoczynającym swoją przygodę ze sportem.
malgorzata kaczynska

Małgorzata Kaczyńska

psycholog, psychodietetyk, wykładowca Uniwersytetu SWPS, ukończyła z wyróżnieniem Wydział Psychologii ze specjalizacją Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim.
Magda 270x300 1

Magdalena Pakulska

psycholog kliniczny, psychodietetyk, psychoterapeuta Ericksonowski, ukończyła studia magisterskie z psychologii klinicznej oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, ukończyła Podyplomowy Kurs  Psychoterapeutyczny organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. 

IMG 3397 290x387 1

Sandra Nowacka - Jaskólska

psycholog, psychodietetyk, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyła szkolenie teoretyczne w zakresie psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów i jest w trakcie certyfikacji, aktualnie jest również w trakcie specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w podejściu systemowym realizowanym przez UKSW.

IMG 1378 001 234x300 1

Zuzanna Szypowska 

dietetyki klinicznej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka.
Izabela Grabowska 230x263 cz b 1

Izabela Grabowska

dr nauk medycznych, dietetyk sportowy, psychodietetyk, absolwentka studiów doktoranckich w Zakładzie Fizjologii Stosowanej w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a także studia podyplomowe – Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie oraz Psychodietetyka, wykładowca akademicki (Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie).

K.Filipowicz 290x401 1

Katarzyna Filipowicz

dietetyk kliniczny,  absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie członek zespołu w Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ,,Sanvita”, konsultuje w obszarze dietetyki klinicznej.
Projekt bez nazwy

Małgorzata Goc

dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz na SGGW w Warszawie.

Karolina RD 3

Karolina Rowgało-Daniel

psycholog, terapeuta motywujący, psychodietetyk, absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowana Terapeutka Motywująca Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, członkini międzynarodowej organizacji trenerów Dialogu Motywującego MINT, prowadzi konsultacje specjalistyczne DX dla dietetyków.
27c1b6e8f7933158f9732b377bac41c6 large 1

Anna Kania-Żak

lekarz specjalista, psychiatra, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
piotr miskiewicz

Piotr Miśkiewicz

dr hab. n. med., specjalista endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych, adiunkt w Katedrze i Klinice Endokrynologii WUM w Warszawie.