Być dobrze nawodnionym

Organizm człowieka w około 60% to woda i jest naprawdę ważne, żeby wypijać na co dzień wystarczającą ilość płynów dla utrzymania prawidłowego nawodnienia i zdrowia. To naturalny sposób dbania o ciało. W innym przypadku możesz czuć zmęczenie, ból głowy czy mieć obniżoną wydajność.

jak unikac przedslubnych konfliktow

Jak unikać przedślubnych konfliktów?

Ślub uważany jest za jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. Trudno się zatem dziwić, że czas przygotowań ślubnych jest z jednej strony ekscytujący, z drugiej pełen napięcia i niepokoju. Gdy stresująca sytuacja utrzymuje się tygodniami, stajemy się coraz mniej odporni na nawet drobne frustracje i szczególnie łatwo nam wdać się w kłótnie z bliskimi. Nieporozumienia w nawet bardzo udanej relacji są nieuchronne, sztuka polega na tym, żeby nauczyć się je rozwiązywać.

przez zoladek do serca

Przez żołądek do serca

Serce bije około 70 razy na min., w ciągu całego życia uderza przeciętnie 2,8 mld razy przetaczając 184 mln litrów krwi. Wykonuje bardzo poważną pracę. Warto o nie zadbać.
Tymczasem w Polsce codziennie średnio 500 osób umiera z powodu chorób sercowo-naczyniowych. Co 3 os. nie ma świadomości, że cierpi na nadciśnienie, czy podwyższony poziom cholesterolu. A co ty robisz dla własnego serca?

Chudnij z głową

Zbliża się ważny dla Ciebie dzień, w którym chcesz wyglądać perfekcyjnie. Jednocześnie planowanie ślubu jest pełne różnych zobowiązań, które zapewne wpłynęły na znaczną zmianę Twojego sposobu żywienia. Bądźmy szczerzy, nie masz za wiele czasu na przygotowanie posiłków w ciągu dnia i starasz się kontrolować stres sięgając po przekąski – często mało odżywcze i tuczące. Może się zdarzyć, że niezamierzenie przybierzesz w tym czasie na wadze, choć zdecydowanie preferowałabyś tendencję odwrotną. Przedślubny plan odchudzania Poprawa Twoich nawyków żywieniowych w okresie często stresującym, jakim jest przygotowanie do ślubu, pozwoli Ci cieszyć się tymi szczególnymi momentami, poprawiając nastrój. Pamiętaj jednak, że stosowanie zbyt restrykcyjnych diet nie przyniesie oczekiwanych rezultatów i może powodować dodatkową frustrację. Odpowiednie odżywianie jest niezbędne, abyś była pełna energii i pewna, że spala się nadmierna ilość tłuszczu w organizmie, a nie spada zawartość wody czy też następuje utrata tkanki mięśniowej, a Twoja skóra jest właściwie odżywiona i zdrowo wygląda. Oto kilka pożytecznych rad, do których możesz zastosować się razem z narzeczonym.