Zuzanna Szypowska

Stałe godziny przyjęć:

Zuzanna Szypowska

mgr dietetyki klinicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka

Doświadczenie i umiejętności w pracy z pacjentami pozyskiwała w łódzkich i warszawskich szpitalach m.in. w Centralnym Szpitalu Weteranów oraz Szpitalu Czerniakowskim na oddziałach endokrynologicznych, diabetologicznych, pediatrycznych, chirurgicznych.

  • Współorganizatorka i prowadząca warsztaty o tematyce żywienia dla dzieci w przedszkolach.
  • Uczestniczka licznych konferencji naukowych takich jak: Ogólnopolska Konferencja DietetykiOgólnopolska Konferencja Psychika a DietetykaKonferencja Insulinooporność – Problem XXI wiekuKonferencja Żywienie Niemowląt i Małych dzieci w Praktyce, Konferencja Żywienie a Zdrowie Prokreacyjne Kobiety, a także szkoleń z zakresu psychodietetyki, dietetyki klinicznej i sportowej.

Autorka artykułów z zakresu zdrowego żywienia i dietetyki klinicznej. Obecnie członek zespołu specjalistów Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ‚Sanvita’, gdzie z dobrymi efektami i dużą satysfakcją pracuje  z osobami chcącymi zmienić swoje nawyki żywieniowej, pacjentami z nadwagą, otyłością, z zaburzeniami gospodarki hormonalnej, niedoczynnością tarczycy i Hashimoto, zaburzeniami glikemii, nietolerancjami pokarmowymi oraz z osobami aktywnymi fizycznie i na diecie roślinnej.

CERTYFIKATY