Newsy

Promocja marca

Szablon do grafik szkolen wymiary 55

Nie od dziś wiadomo, że spożywanie posiłków z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami wzmacnia więzi rodzinne i społeczne. Ale czy wiecie, że nasze otoczenie jest jednym z czynników mających wpływ na ilość oraz jakość spożywanych przez nas pokarmów? Badania pokazują iż zdrowe nawyki żywieniowe naszych przyjaciół mogą wpływać na wprowadzanie tych nawyków w naszej całodziennej diecie.

A nasza dieta, efekty diety i zdrowsze wybory wpływają na lepsze wybory naszych bliskich. Dlaczego poruszamy dzisiaj tę tematykę?

Bo mamy dla Was coś specjalnego – bon z rabatem 50 zł na pierwszą konsultację z nowoczesnym badaniem składu ciała. Dla Twojej Przyjaciółki, Przyjaciela, Mamy, Taty czy innej wybranej przez Ciebie osoby. Idąc tropem skuteczności wpływu naszych zachowań na zachowania innych osób, możesz pomóc swojej bliskiej osobie. W modyfikacji nawyków żywieniowych i diety, za czym idzie szereg korzyści zdrowotnych. Zmniejszenie masy ciała, lepsze samopoczucie czy wzmocnienie pewności siebie to tylko kilka pozytywnych aspektów.

 Te pozostałe, Wasi bliscy poznają po przyjściu do naszej poradni. Odbierz bon po wizycie u naszego specjalisty, a osoba której go wręczysz, zapłaci aż 50 zł mniej za pierwszą wizytę z badaniem składu ciała. Może to być krok do lepszego, zdrowszego jutra! Do zobaczenia!

Promocja trwa od 1 marca do 31 marca. Każdy nowy pacjent oraz nasz pacjent otrzymuje bon o wartości 50 zł – do wykorzystania na pierwszą wizytę dietetyczną i/lub badanie składu ciała – dla bliskiej osoby.

  Skontaktuj się z nami

umow wizyte