UWAGA! Szkolenie odbędzie się w innym terminie.
User Experience czyli dziedzina związana z badaniem i projektowaniem doświadczeń użytkowników to coraz istotniejszy element rozwoju produktów i usług. To właśnie „dobry UX” przesądza często o popularności danych usług. Czy zasady panujące w świecie projektowania przyjaznego użytkownikowi znajdują zastosowanie w pracy dietetyka? Jak stworzyć warunki, które uczynią Twoją ofertę konkurencyjną na wysyconym rynku dietetycznym, zwiększając przy tym prawdopodobieństwo realizacji celów przez Twoich Klientów? Odpowiedzi na te pytania poszukamy wspólnie podczas innowacyjnego webinarium „ Diet – experience czyli projektowanie pozytywnych doświadczeń w pracy/gabinecie dietetyka”. Pierwsza część szkolenia ukierunkowana jest na przekazanie uczestnikom wiedzy teoretycznej z zakresu omawianej tematyki.
Diet-experience część II jest rozszerzeniem szkolenia Diet-experience część I. Szkolenie zalecane jest dla uczestników pierwszej części. 
Zakładane efekty warsztatu:
– poznanie mechanizmów psychologicznych odpowiadających za budowanie pozytywnych doświadczeń w gabinecie dietetyka,
– diagnoza najczęstszych wyzwań spotykanych na rynku usług dietetycznych,
– zwiększenie satysfakcji z wykonywanej pracy przy jednoczesnym zwiększeniu prawdopodobieństwa sukcesu Twoich Klientów.
_____________________________________________________
TERMIN I MIEJSCE SZKOLENIA
Dzień: 25.03.21 r.
Godziny: 18:00-20:00
Miejsce: ClickMeeting
_____________________________________________________
PROWADZĄCY
Karolina Rowgało-Daniel, psycholog, terapeuta motywujący. Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowana Terapeutka Motywująca Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, członkini międzynarodowej organizacji trenerów Dialogu Motywującego MINT, psychodietetyczka w procesie kształcenia.

PARTNERZY:

Współczesna Dietetyka – specjalistyczne czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia.


Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie