Zygmunt Bartosiewicz, mgr fizjoterapii, licencjonowany terapeuta manualny i trener personalny, wykładowca akademicki AWF. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Autor wielu badań i publikacji naukowych z zakresu profilaktyki i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa, a także ergonomii pracy nastawionej na idealny dobór ustawienia kręgosłupa w otaczającej nas przestrzeni.

W oparciu o wiedzę praktyczną i teoretyczna zdobytą w ciągu 5 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie fizjoterapii, treningów personalnych i terapii manualnej oraz wielu szkoleń, stworzył autorski program – specjalizuje się on w treningu stabilizacji kręgosłupa w celu uzyskania możliwie najlepszego stanu zdrowia.

Ceniony przez klientów za „profesjonalizm, pasję, energię oraz proaktywne podejście i niezawodność”. Z potrzeby poszerzania świadomości oraz promowania zdrowego stylu życia, „równowagi ciała, umysłu i ducha”, założył firmę Forever Health, specjalizującą się w indywidualnych szkoleniach połączonych z fizjoterapią (Terapia Manualna), z głównym naciskiem na stabilność kręgosłupa (Medyczny Trening Terapeutyczny).

Ukończył wiele kursów zawodowych:
– OMT (Orthopaedic Manual Therapy) – szkolenie OMT jest najwyższym możliwym do zdobycia stopniem wykształcenia w terapii manualnej na świecie, obecnie w Polsce jest 22 certyfikowanych terapeutów tej metody leczenia;
– Wielowymiarowa Terapia Manualna Stóp;
– Kinesiology Taping;
– Aktywność Fizyczna Kobiet w Ciąży;
– Medyczny Trening Terapeutyczny;
– Masaż klasyczny, relaksacyjny i sportowy I stopnia;
– Terapeutia Manualnega metody Kaltenborn – Evjenth International;
– PNF (proprioceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe) – Metoda Silvy;
– Instruktor kulturystyki.