Sprawdź nas w mediach

Zespół Sanvita jest częstym gościem mediów oraz współpracuje z wieloma serwisami online. Dietetyk, psycholog, psychodietetyk - dostarczamy aktualną wiedzę naukową.

Sprawdź promocje

Promujemy zdrowie, dlatego zapraszamy do skorzystania z promocyjnych pakietów dietetycznych i badań! W prosty i przyjemny sposób z nami osiągniesz cel - skorzystaj z rabatu.

Cennik

Oferujemy kompleksową opiekę dietetyczną i psychologiczną dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dołącz do grona pacjentów, którzy osiągnęli długotrwałe efekty.

Zapoznaj się z najświeższymi informacjami dotyczącymi instytutu Sanvita – dietetyk Warszawa. Dowiedz się pierwszy o naszej obecności w mediach, udziale w event’ach czy nowych publikacjach.

 

Sprawdź co o nas mówią i dołącz do grupy naszych pacjentów, którzy długoterminowymi efektami cieszą się do dziś! Przekonaj się, że dieta może być prosta i przyjemna.

Nieustannie poszerzamy zakres naszej wiedzy. Bierzemy udział w szkoleniach, konferencjach i zjazdach naukowych. Zobacz kwalifikacje naszych ekspertów!

 

Sprawdź listę naszych partnerów.
Co kilka głów, to nie jedna. Dzięki wspólnej pracy możemy zdziałać więcej. 
Wszystko dla zdrowia! 

Leczenie otyłości, odżywianie dla zdrowia czy odżywianie dzieci – jesteśmy autorami wielu publikacji popularno-naukowych. Zapraszamy do lektury!

 
 

Dostarczamy aktualną wiedzę medyczną. Wykładamy na uczelniach i konferencjach naukowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doprowadzimy Cię do celu. Poznaj najlepszych w branży i umów się z nami na wizytę.