Instytut Sanvita
Sprawdź nas w mediach

Zespół Sanvita jest częstym gościem mediów oraz współpracuje z wieloma serwisami online. Dietetyk, psycholog, psychodietetyk - dostarczamy aktualną wiedzę naukową.

Sprawdź promocje

Promujemy zdrowie, dlatego zapraszamy do skorzystania z promocyjnych pakietów dietetycznych i badań! W prosty i przyjemny sposób z nami osiągniesz cel - skorzystaj z rabatu.

Cennik

Oferujemy kompleksową opiekę dietetyczną i psychologiczną dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dołącz do grona pacjentów, którzy osiągnęli długotrwałe efekty.

Nowość

Szkolenia on-line

Ostatnio dodane artykuły

Sylwia Leszczyńska powołana do Rady Programowej kierunku Dietetyka WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Docenienie naszej pracy i ogromne wyróżnienie.
Sylwia Leszczyńska powołana do Rady Programowej kierunku Dietetyka WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Zespołu ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia WNoZ WUM.

Sylwia Leszczyńska w Wydziałowym Zespole ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Sylwia Leszczyńska, dietetyk kliniczny, absolwentka WUM i właścicielka Instytutu Sanvita w Wydziałowym Zespole ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia WNoZ Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w kadencji 2020-2024. Przewodniczący dr hab. n. o zdr. Mariusz Panczyk.

Dietetyk Warszawa - Centrum leczenia otyłości

Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej Sanvita

Zapoznaj się z najświeższymi informacjami dotyczącymi instytutu Sanvita – dietetyk Warszawa. Dowiedz się pierwszy o naszej obecności w mediach, udziale w event’ach czy nowych publikacjach.

 

Sprawdź co o nas mówią i dołącz do grupy naszych pacjentów, którzy długoterminowymi efektami cieszą się do dziś! Przekonaj się, że dieta może być prosta i przyjemna.

Nieustannie poszerzamy zakres naszej wiedzy. Bierzemy udział w szkoleniach, konferencjach i zjazdach naukowych. Zobacz kwalifikacje naszych ekspertów!

 

Sprawdź listę naszych partnerów.
Co kilka głów, to nie jedna. Dzięki wspólnej pracy możemy zdziałać więcej. 
Wszystko dla zdrowia! 

Leczenie otyłości, odżywianie dla zdrowia czy odżywianie dzieci – jesteśmy autorami wielu publikacji popularno-naukowych. Zapraszamy do lektury!

 
 

Dostarczamy aktualną wiedzę medyczną. Wykładamy na uczelniach i konferencjach naukowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doprowadzimy Cię do celu. Poznaj najlepszych w branży i umów się z nami na wizytę.

ZAUFALI NAM
    Koszyk