Zadaniem układu odpornościowego (immunologicznego) jest obrona przed czynnikami infekcyjnymi i szkodliwymi substancjami.

Zakupy na zdrowe śniadanie – takie zadanie otrzymał Krzysztof KASA Kasowski w programie “Sztuka życia”

Wiele składników z Twojej diety może korzystnie wpływać na aktywność seksualną. Z drugiej strony objadanie się, nadwaga i otyłość mają wpływ na jej osłabienie.

W programie “Sztuka życia” – na zakupach z dietetykiem Sylwią Leszczyńską – Małgorzata Potocka w poszukiwaniu produktów niezbędnych w diecie odchudzającej. Zobacz!

Piotr Zelt, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy z dietetykiem Sylwią Leszczyńską oraz prowadzącą Mariolą Bojarską-Ferenc o produktach bogatych w białko i produktach ekologicznych. Zobacz!

Aktor, satyryk, dziennikarz, zabawny, operatywny, ujmujący, wyjątkowo witalny Stefan Friedmann naszym gościem!

Piosenkarka uwielbiana przez dzieci, wielobarwny ptak polskiej sceny, radosna, ponadczasowa Majka Jeżowska.

Jej głos jest jej autobiografią, jej życie powieścią, diwa operowa, wielka gwiazda Alicja Węgorzewska naszym gościem.

Które składniki diety chronią serce? Jak działają produkty obniżające ryzyko chorób serca?

Indywidualista, pedantyczny, świeża krew na polskiej scenie – aktor Sambor Czarnota. Sambor = walczący samotnik, choć na samotnika nie wygląda i lubi przebywać z ludźmi.

Olga Borys – aktorka urocza i buntownicza, ma zaraźliwy śmiech i wzorcowe wyniki badań. Nie jest to zaskoczeniem – doskonale wie co jeść, aby być zdrową oraz myśleć sprawniej.

Eliksir młodości wg Grażyny Wolszczak – dba o zdrowie, o każdej rzeczy, którą je stara się wiedzieć co ma w sobie i jak wpływa na organizm.

Jedna z najbardziej poczytnych pisarek. A jak artystka, B jak buntowniczka, G jak Grochola. Chciałaby zadbać w mądry sposób o siebie.

Piłkarz, Tomasz Iwan, wie jak ważne są śniadania, które nie tylko dostarczają energię, ale również zmniejszają łaknienie w ciągu dnia i pozwalają na utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Zajmuje się przede wszystkim malarstwem, ale i scenografią, plakatem. Głównym tematem jej malarstwa jest akt kobiecy.

Zdecydowana, silna, niezależna, w jedzeniu woli zachować umiar i minimalizm – aktorka Ewa Kasprzyk wraz z dietetykiem Sylwią Leszczyńską i Mariolą Bojarską-Ferenz w programie “Sztuka życia”.

Daniem, które zabrałby na bezludną wyspę jest tatar. Ostatnim noworocznym postanowieniem była rezygnacja z jajecznicy na boczku. Dlaczego? – Jest niemodna, niezdrowa i nie wizerunkowa -odpowiada Jerzy Wenderlich.

W jakich produktach znajduje się magnez? Takie zadanie otrzymał poseł Paweł Poncyliusz na zakupach z dietetykiem Sylwią Leszczyńską w programie “Sztuka życia”.

Ile witaminy C dziennie potrzebuje człowiek? Generalnie tyle w mg ile wynosi nasza masa ciała w kilogramach.

W programie “Sztuka życia” Ewa Kierzkowska – polityk, wicemarszałek sejmu na zakupach z dietetykiem Sylwią Leszczyńską.

Jak sobie radzić z napadami głodu i jakie produkty wybierać aby zmniejszyć łaknienie? Pod lupą dietetyka Sylwii Leszczyńskiej w programie ‘Sztuka Życia’ kolejny polityk – Katarzyna Piekarska.

Iwona Guzowska, największa sportsmenka w sejmie, na zakupach pod okiem dietetyka Sylwii Leszczyńskiej. Jakie zadanie otrzymała subtelna i wrażliwa tygrysica ringu?

Jak odżywiają się politycy? Czy poseł Grzegorz Napieralski wie jakie produkty zawierają kwasy tłuszczowe omega-3?