Katarzyna Molak

Katarzyna Molak

                           Psycholog, psychoterapeuta

Jest psychologiem (absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją psychologia zdrowia) i psychoterapeutą (ukończyła profesjonalne szkolenie psychoterapeutyczne realizowane we współpracy Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Centrum Psychologiczno – Medycznego MABOR, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Psychologiczne i spełniające kryteria European Association of Psychotherapy).

 •    Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Klinice Nerwic, Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach

•    Uczestniczyła w licznych kursach, konferencjach, stażach oraz treningach terapeutycznych m.in. w kursie interwencji kryzysowej, treningu twórczości, treningu interpersonalnym i intrapsychicznym.     

Prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz terapię par i rodzin. Wierzy, że w pracy psychologa i psychoterapeuty najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem, dlatego swoje metody pracy opiera na ciepłej i pełnej akceptacji relacji terapeutycznej.

W Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA, prowadzi terapię pacjentów z zaburzeniami odżywiania, wsparcie dla pacjentów w trakcie leczenia dietetycznego, konsultacje psychologiczne i psychodietetyczne.

Pracuje także z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, wahania nastroju, brak zadowolenia z siebie i z własnego życia oraz mającymi trudności w relacjach i w tworzeniu związków.

Prywatnie miłośniczka muzyki (absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Józefa Turczyńskiego w Warszawie w klasie fortepianu), języka włoskiego sportu (pływanie) i filmów Stanisława Barei.

    Koszyk