Newsy

Joanna Mikołajczak

Projekt bez tytulu 58

Joanna Mikołajczak- psycholog, coach zdrowia, prowadzi konsultacje indywidualne dla dorosłych oraz terapię zaburzeń snu.


Joanna Mikołajczak- psycholog, ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe z coachingu zdrowia w Collegium Civitas.

Od 11 lat pracuje jako psycholog w różnych instytucjach publicznych: wspierała dzieci, młodzież i ich rodziców w placówce interwencyjno-wychowawczej, towarzyszyła kandydatom na rodziców adopcyjnych oraz rodzinom zastępczym. Obecnie udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz oraz w Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita“.

W swojej codziennej praktyce na człowieka patrzy holistycznie. Szczególnie interesują ją zagadnienia bezsenności, stresu oraz wpływu przyrody na zdrowie psychiczne.

Czym się zajmuje?

Prowadzi konsultacje psychologiczne dla dorosłych – pomaga w codziennych problemach, sytuacjach kryzysowych, trudnościach w relacjach rodzinnych i zawodowych.

Prowadzi coaching zdrowia – towarzyszy we wprowadzaniu zmian w stylu życia i w relacjach.

Wspiera w leczeniu bezsenności – pracuje wykorzytsując narzędzia terapii poznawczo-behawioralnej.

Jeśli czujesz, że taka pomoc może być dla Ciebie wspierająca – zachęcamy do kontaktu i rezerwacji spotkania. Konsultacje psychologiczne mogą odbywać się w gabinecie lub online – można ustalić indywidualny termin.

Dodaj komentarz