Dieta dla płodności, Dietetyk - insulinooporność, hiperinsulinemia, cukrzyca, Newsy, Odżywianie dla zdrowia, Płodność, ciąża, karmienie - dietetyk radzi

Sylwia Leszczyńska prelegentką I Ogólnopolskiej Konferencji o płodności dla Pacjentów

Szablon do grafik szkoleń wymiary 1 1

Sylwia Leszczyńska prelegentką konferencji – I Ogólnopolskiej Medycznej Konferencji o płodności dla Pacjentów. Konferencja już w listopadzie! Dietetyk Sylwia Leszczyńska, autorka książki Dieta dla Płodności, w gronie specjalistów konferencja, która odbędzie się już w listopadzie!

Sprawdź program i już teraz kup bilet w przedsprzedaży:

https://konferencja.plodnosc.pl/dla-pacjenta

Dodatkowo, jeśli masz ochotę trochę wcześniej zapoznać się z tematem, zapraszamy do udziału w naszych wrześniowych szkoleniach na temat płodności:

W trakcie spotkania dowiesz się między innymi o czynnikach zwiększających i obniżających płodność, jak zwiększyć szansę na zdrowe dziecko, jak zadbać o prawidłową masę ciała sprzyjającą płodności i zdrowiu dziecka, czy o tym jak wzbogacić dietę w żywność funkcjonalną pełną bioaktywnych związków sprzyjających płodności.

Zapisz się już dziś!

#instytutsanvita #dietetykwarszawa #wiedza #konferencja #płodność  #dietetyka #ciekawostkidietetyczne #wiedzanatalerzu #dietetyk #dietadlapłodności #żywienie #dietadlaprzyszłości #dietetyk #dietetykwarszawa #poradniadietetyczna #psychodietetyka #psychodietetyk #świadomość #edukacja #motywacja 

Dodaj komentarz