Newsy, Psychologia

Szkolenie WyGRAJ zdrowie

Szablon do grafik szkolen wymiary 16

WyGRAJ zdrowie!

Jeśli szukasz nowych narzędzi pracy, wspierających proces zmiany, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – skieruj swoją uwagę w stronę świata gier. Ich projektanci opanowali do perfekcji sposoby generowania w pełni satysfakcjonujących i wzbudzających wysokie poziomy zaangażowania doświadczeń. Jak skorzystać z ich wiedzy, łącząc potencjalne korzyści płynące z gier z procesem kształtowania lub zmiany nawyków zdrowotnych, tak, aby były one atrakcyjne i efektywne? Sprawdź to razem z nami!

W trakcie spotkania dowiesz się DOWIESZ SIĘ:

 • Czym jest gamifikacja, Human-Focused Design, gamefulness?
 • Jakie korzyści może przynieść wykorzystanie siły gier w gabinecie dietetyka, specjalisty ochrony zdrowia?
 • Jak budować pozytywne doświadczenia, emocje i skojarzenia oraz przełamywać utarte schematy myślenia o zmianie zdrowotnej jako procesie zmagań i wyrzeczeń przepełnionym trudnościami? Jak zwiększyć atrakcyjność tego procesu i poprawić wyniki?
 • Kiedy i jak zaimplementować techniki stosowane przez projektantów gier do procesu kształtowania lub zmiany nawyków prozdrowotnych, aby wyzwania zakończyć sukcesem?
 • Jak stworzyć lub zmodyfikować dotychczasowe narzędzia terapeutyczne, aby były atrakcyjniejsze i skuteczniejsze, oraz zwiększały szansę na lepsze wyniki pacjentów?

„Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” – głosi jedna z najbardziej znanych myśli Heraklita z Efezu. Doświadczamy dowodów na jej aktualność każdego dnia. Zmiany dotykają na przestrzeni życia wszystkich z nas. Współpracując z osobami podejmującymi proces zmiany zachowań zdrowotnych, wiemy, że często zarzucają one podejmowane wysiłki, mają trudność z nabyciem nowych nawyków i zgłaszają się do nas po pomoc. Specjalistyczna wiedza oraz umiejętności szlifowane na licznych szkoleniach okazują się niewystarczające. Jak efektywnie wykorzystać swoją wiedzę specjalisty w pracy z pacjentem i nie pozostać w poczuciu bezradności, a zmaksymalizować efekty współpracy i wyniki. Dzięki temu szkoleniu otrzymujesz nowe skuteczne narzędzie do budowania efektywnych systemów wspierających dążenie do realizacji wyznaczonych celów w pracy z pacjentem. Pomożemy Ci stworzyć lub zmodyfikować dotychczasowe narzędzia terapeutyczne, będące komplementarnym uzupełnieniem indywidualnego procesu leczenia pacjenta.

CO OTRZYMUJESZ?

– wiedzę i komplementarne uzupełnienie indywidualnego procesu leczenia pacjenta będące narzędziem wsparcia dla specjalisty i pacjenta zwiększające atrakcyjność i efektywność współpracy

–  konspekt ze szkolenia i materiały do pracy z pacjentem

– certyfikat imienny ukończenia szkolenia

– rabat na specjalistyczne konsultacje indywidualne z prowadzącą szkolenie w zakresie poszerzenia warsztatu pracy o różne techniki psychologiczne.

_________________________________________________

MIEJSCE SZKOLENIA
Miejsce: platforma e-learningowa

Cena: 75 zł

DLA KOGO JEST SZKOLENIE? DLA:

 • dietetyków i specjalistów żywienia
 • lekarzy
 • trenerów
 • studentów dietetyki
 • specjalistów ochrony zdrowia
 • osób chcących poszerzyć ofertę i zainteresowanych rozwojem swojego gabinetu
 • osób interesujących się poszerzaniem wiedzy z zakresu psychodietetyki

_____________________________________________________

Prowadzący

Karolina Rowgało-Daniel, psycholog, terapeuta motywujący, specjalistka z zakresu psychodietetyki. Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowana Terapeutka Motywująca Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, członkini międzynarodowej organizacji trenerów Dialogu Motywującego MINT. Autorka i prowadząca szkoleń dla specjalistów i pacjentów z zakresu psychodietetyki. Współpracuje z Instytutem Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Snavita”, gdzie prowadzi terapie indywidualne, sesje psychologiczne i psychodietetyczne, a także konsultacje indywidualne dla specjalistów w zakresie poszerzenia warsztatu pracy o techniki psychologiczne.

PARTNERZY:

Współczesna Dietetyka – specjalistyczne czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia.

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Kcalmar