Sztuka dobrego życia

91QgXqoFOPL

Sztuka dobrego życia

Książka jest poradnikiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą doładować swoje akumulatory oraz zmienić styl życia na lepszy. Znana propagatorka zdrowego stylu życia próbuje przybliżyć czytelnikom filozofię wellness, czyli dobrego życia. To znacznie więcej niż właściwa dieta i porcja ruchu, masaże i wizyty w spa. Podpowiada, co robić, by poczuć się pewniej i osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia: zawodowej, prywatnej, emocjonalnej, finansowej. Rozmawia ze specjalistami z dziedziny żywienia o tym, jak stosując odpowiednią dietę i prowadząc aktywny tryb życia, można zapobiegać rozmaitym dolegliwościom. Namawia aktorów, dziennikarzy, polityków, którzy byli gośćmi jej programów telewizyjnych, do tego, by zdradzili, jak radzą sobie z różnymi problemami. Dzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniami, proponując: Nowatorską dietę opartą na gęstości energetycznej i gęstości odżywczej, która pomoże uzyskać wymarzoną sylwetkę, świetne samopoczucie i odmieni Wasze życie.

Konsultantem książki jest nasz dietetyk Sylwia Leszczyńska.

Książki

“Sztuka dobrego życia”

sztuka dobrego zycia

Autorka poradnika
Mariola Bojarska-Ferenc

dziennikarka i znana propagatorka
zdrowego stylu życia.
Dietetyk Sylwia Leszczyńska
współpraca i konsultacja merytoryczna
książki w zakresie zdrowego żywienia
i leczenia za pomocą diety.
Instytut Zdrowego Żywienia
i Dietetyki Klinicznej SANVITA

współpraca przy opracowaniu
zbilansowanych menu.

W książce znajdziesz:

  • wskazówki dietetyków i lekarzy dotyczące tego, jak zachować zdrowie i radzić sobie m.in. ze stresem, bezsennością, cukrzycą, cellulitem, negatywnymi objawami menopauzy, utratą koncentracji oraz problemami ze skórą i włosami
  • różne formy ruchu, takie jak joga, drums alive, pilates, które poprawiają kondycję fizyczną i pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów.
  • zasady nowatorskiej diety opartej na gęstości energetycznej i gęstości odżywczej.
  • przykładowe menu opracowane i zbilansowane przez dietetyków z Instytutu SANVITA współpracujących z programem „Sztuka życia”, ukierunkowane na zapobieganie różnym dolegliwościom.

*Pamiętaj dokonując zmian w diecie, że ze względu na różnice w indywidualnym zapotrzebowaniu na energię i składniki odżywcze oraz ew. współistniejące dolegliwości zawsze warto skonsultować się z dietetykiem klinicznym.

Książka dostępna w sprzedaży
w Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA.
Cena:50 zł

“Sztuka dobrego życia” – PREMIERA !
W czwartek 3 października w Domu Dochodowym w Warszawie odbyło się spotkanie z okazji premiery książki “Sztuka dobrego życia”.
W spotkaniu wzięły udział autorka poradnika Mariola Bojarska-Ferenc, dietetyk Sylwia Leszczyńska z Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA – współpraca i konsultacja merytoryczna książki w zakresie zdrowego żywienia i leczenia za pomocą diety oraz: Jolanta Kwaśniewska, Grażyna Wolszczak, Alicja Resich Modlińska, Alicja Resich-Modlińska Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Dawid Woliński, Joanna Kurowska, Leszek Miller, Grzegorz Napieralski, Krzysztof Olesiejuk, Renata Olesiejuk, a także wielu wspaniałych gości, przedstawicieli świata kultury i polityki. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Agnieszka Szulim.
“Czym jest sztuka dobrego życia? To sztuka życia w zdrowiu. Jak być zdrowym? Myśleć o nim. Dbać o profilaktykę – mądrze się odżywiać, zażywać ruchu, wsłuchiwać się we własne ciało i je dopieszczać. I o tym traktuje ta książka. Polecam” Jolanta Kwaśniewska
Relacja ze spotkania poświęconego nowej książce
“Sztuka dobrego życia”
z Mariolą Bojarską-Ferenc i Sylwią Leszczyńską

Empiku Megastore w Warszawie

W środę 10 października w Empiku Megastore Junior w Warszawie odbyło się spotkanie poświęcone nowej książce “Sztuka dobrego życia”. W spotkaniu wzięły udział autorka poradnika Mariola Bojarska-Ferenc oraz dietetyk Sylwia Leszczyńska z Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA – współpraca i konsultacja merytoryczna książki w zakresie zdrowego żywienia i leczenia za pomocą diety.
Fot. Piotr Herzog dla Empik
Wszystkie zdjęcia ze spotkania znajdują się na oficjalnym profilu
Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA na facebooku

Relacja ze spotkania poświęconego nowej książce
“Sztuka dobrego życia”
z Mariolą Bojarską-Ferenc i Sylwią Leszczyńską

w Empiku CH Blue City w Warszawie

W sobotę 2 lutego w Empiku CH Blue City w Warszawie odbyło się spotkanie z Mariolą Bojarską-Ferenc oraz Sylwią Leszczyńską poświęcone „Sztuce dobrego życia”. Rozmawialismy o książce, zdrowiu, diecie i aktywności fiycznej. Po spotkaniu można było uzyskać poradę dietetyka klinicznego i zbadać skład ciała.

Fot. Piotr Herzog dla Empik
Wszystkie zdjęcia ze spotkania znajdują się na oficjalnym profilu
Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA na facebooku