Newsy

Zapoznaj się z aktualnymi zasadami funkcjonowania naszej poradni

Szablon do grafik szkolen wymiary 31

W trosce o naszych Pacjentów oraz o Personel Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita” wprowadzamy prewencyjne procedury, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka kontaktu z koronawirusem oraz dbałość o zachowanie ciągłego kontaktu ze specjalistami.

ZASADY FUNKCJONOWANIA INSTYTUTU SANVITA: 

  1. W ramach działań prewencyjnych, by zminimalizować ryzyko ewentualnej transmisji wirusa, usunęliśmy z naszej poczekalni wszelkie ulotki, książki i gazety. Wdrożone zostały również rygorystyczne zasady dotyczące zachowania czystości naszych pomieszczeń (wszelkich powierzchni i sprzętu).
  2. Podczas zapisów i potwierdzania wizyt przeprowadzamy krótką ankietę dotyczącą stanu zdrowia naszych Pacjentów – pytamy m.in. o odbyte w ciągu ostatnich 14 dni podróże, o kontakt z osobami zakażonymi lub tymi, u których podejrzewa się infekcję oraz o wszystkie objawy niepokojące (gorączka >38 stopni Celsjusza, kaszel, problemy z oddychaniem – trudności w nabraniu powietrza lub uczucie duszności).
  3. Wprowadziliśmy również zakaz przychodzenia do poradni osób towarzyszących (nie dotyczy to wizyt pacjentów pediatrycznych).
  4. Wstrzymane są wizyty w gabinecie osób ze wszelkimi objawami infekcji. Jednak zachęcamy do umówienia się na telekonsultacje. Naszym Pacjentom oferujemy możliwość skontaktowania się ze specjalistą (dietetykiem lub psychologiem) w formie telekonsultacji – rozmowy telefonicznej lub wideorozmowy. Co więcej, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 535 300 340.

Pamiętajcie Państwo, że przychodząc do naszej poradni z objawami infekcji zagrażacie innym Pacjentom oraz Personelowi! Poniżej podajemy również numery telefonów do kontaktu w sytuacji podejrzenia ryzyka zakażenia koronawirusem.

Najbliższa stacja sanitarno-epidemiologiczna (Warszawa): tel. 22 310 79 36. Infolinia NFZ: 800 190 590.

 !!! WAŻNE: OD 14 MARCA DO 28 MARCA DZIAŁAMY TYLKO W TRYBIE PORADNI ON-LINE:

 • telekonsultacja,
 • rozmowa audio,
 • rozmowa wideo,
 • wiadomość e-mail,

 Tutaj będziemy Was informować o dalszych działaniach i powrocie do porad stacjonarnych w gabinecie.

#ZOSTAŃWDOMU

Bądźmy odpowiedzialni za siebie nawzajem. Dużo zdrowia dla wszystkich!
❤