Newsy

Omega test

Szablon do grafik szkolen wymiary 86

OMEGA Test to badanie stężenia kwasów tłuszczowych na poziomie komórkowym, które ułatwi modyfikację dotychczasowego sposobu odżywiania oraz skuteczną profilaktykę chorób cywilizacyjnych.

Co więcej OMEGA Test to klucz do prawidłowego funkcjonowania każdej komórki ciała człowieka. Z pewnością odpowiednie proporcje kwasów tłuszczowych Omega wspomagają metabolizm organizmu w walce z procesami chorobotwórczymi.

OPIS BADANIA

Badanie OMEGA Test polega na określeniu i wskazaniu zapotrzebowania organimu człowieka w kwasy Omega. Dodatkowo kwasy tłuszczowe Omega 6 spożywane w odpowiednich ilościach wspomagają organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie. Jednak ich zbyt duża ich ilość dostarczana z codzienną dietą może powodować wręcz odwrotne skutki. Po pierwsze zbyt duża ilość kwasów tłuszczowych Omega 6 w stosunku do innych tłuszczy jest przyczyną przewlekłych stanów zapalnych. Tłuszczami, które „znoszą” niekorzystne działanie kwasów tłuszczowych Omega 6 są kwasy tłuszczowe Omega 3. Ten rodzaj kwasów tłuszczowych jest w codziennej diecie człowieka spożywany w ilościach deficytowych, a jedynie odpowiednie proporcje poszczególnych tłuszczy względem siebie dają gwarancję zdrowia, dobrego samopoczucia, kondycji i wyglądu. Po drugie sednem utrzymania równowagi jest zidentyfikowanie i dostarczanie takich dawek kwasów tłuszczowych, które zapewnią organizmowi pełnię zdrowia.

JAKIE SĄ RODZAJE KWASÓW TŁUSZCZOWYCH?

Kwasy tłuszczowe można podzielić na te, które organizm może sam wyprodukować Również te, które muszą być dostarczane wraz z codzienną dietą. Do pierwszej grupy należą tłuszcze nasycone i jednonienasycone, które w dużej ilości dostarczane są z produktami pochodzenia zwierzęcego. Czasami też niektórymi olejami roślinnymi (palmowy, kokosowy) oraz oliwą z oliwek. Drugą grupę stanowią tłuszcze wielonienasycone z rodziny Omega 3 i 6. Dostarczane są do organizmu przede wszystkim z tłustymi rybami morskimi, nasionami lnu, pestek nasion oleistych (słonecznik, pestki dyni), orzechami oraz olejami roślinnymi (np. olej rzepakowy, arachidowy, z pestek winogron).

Badanie OMEGA Test zostało stworzone z myślą o osobach, które:
  • posiadają zwiększoną podatność na infekcje
  • mają stany obniżonego nastroju lub w skrajnych przypadkach depresję
  • doświadczają zaburzeń koncentracji lub mają problemy z pamięcią
  • borykają się ze zmianami skórnymi
  • posiadają wysoki poziom cholesterolu
  • mają nadwagę lub otyłość
  • są zagrożone zawałem, udarem, chorują na nadciśnienie
  • mają problemy z płodnością
  • chorują na cukrzycę typu II
  • chorują na inne przewlekłe schorzenia

Cena OMEGA testu: 490 zł

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultację? Pisz na: info@instytutsanvita.pl