Dieta dla płodności, Newsy, Odżywianie dla zdrowia, Plan żywieniowy - porady dietetyczne, Płodność, ciąża, karmienie - dietetyk radzi

Nowości na instagramie

Szablon do grafik szkolen wymiary 50

Instytut Sanvita to nie tylko poradnictwo dietetyczne w chorobach, ale również poradnictwo żywieniowe w sprawach dotyczących płodności.

Na naszych social mediach regularnie możecie dowiedzieć się czegoś na temat diety w zaburzeniach cyklu miesięcznego czy też w popularnych chorobach dotyczących układu rozrodczego, jak na przykład PCOS.

Ostatnio na naszym instagramie możecie poczytać o #superfoods dla płodności! Są wśród nich owoce jagodowe, siemie lniane czy też zielonolistne warzywa. Pamiętajcie, że odpowiednio zbilansowana dieta powinna zawierać odpowiednią ilość antyoksydantów, a w jej skład powinny wchodzić zdrowe, świeże produkty nieprzetworzone.

O #superfoods dla płodności możecie również przeczytać w książce autorstwa naszego specjalisty, redaktor naczelnej Współczesnej Dietetyki, która z powodzeniem zajmuje się poradnictwem pacjentom, których dotyka problem niepłodności – dietetyk Sylwii Leszczyńskiej, pod tytułem “Dieta dla płodności”.

Klikajcie w link podany przez nas poniżej i do zobaczenia w naszych Social Mediach :

https://www.instagram.com/p/BxZhWqPBPTp/

Umów się do dietetyk Sylwii Leszczyńskiej, dietetyk płodności – specjalisty od diety propłodnościowej.

Pobierz szkolenie – Dieta płodności kobiet i Dieta płodności mężczyzn.