Newsy

Szkolenie – relacja.

Szablon do grafik szkolen wymiary 68
Szkolenie – relacja

Szkolenie “Wydobywanie i wzmacnianie motywacji w pracy z pacjentem”- relacja.

W minioną sobotę (14.10.2017) ruszyliśmy z kolejną edycją szkoleń o tematyce psychodietetycznej prowadzonych przez psychologa i psychodietetyka Małgorzatę Kaczyńską. Sobotnie szkolenie poruszało problemy wydobywania i wzmacniania motywacji w pracy z pacjentem. Uczestnicy mieli okazję poznać techniki wzmacniające efekty współpracy z pacjentem i wiele innych przydatnych narzędzi. Forma warsztatu bardzo spodobała się uczestnikom.

Mieliśmy okazję przełożyć wiedzę teoretyczną na praktykę, przy czym było dużo śmiechu i wszystko przebiegało w bardzo pozytywnej i przyjaznej atmosferze. ten aktywny dzień warsztatowy zakończyliśmy rozdaniem certyfikatów wszystkim uczestnikom.

Oczywiście serdecznie zapraszamy na najbliższe, drugie szkolenie z tej serii, które odbędzie się 25 listopada i będzie poruszało kwestię emocji w jedzeniu. My nie możemy się doczekać kolejnego spotkania, tym bardziej nie może Was tam zabraknąć!. Zapisy trwają więc nie zwlekajcie i zgłaszajcie swoje uczestnictwo. Więcej informacji o nadchodzącym szkoleniu pod linkiem do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/266089040549916/?ref=ts&fref=ts
A poniżej mała fotorelacja z sobotniego spotkania